AC Schnitzer dla BMW serii 5
2010-09-14 00:10
Niemiecka firma AC Schnitzer przygotowała ofertę dla posiadaczy nowego BMW serii 5, którzy chcieliby dodać swojemu autu indywidualnego stylu i poprawić jego osiągi. Inżynierowie z AC Schnitzer opracowali specjalny pakiet "performance" dla modelu 530d, pozwalający zwiększyć moc silnika ze standardowych 245 do 286 KM. Zestawy wzmacniające dla pozostałych wersji z jednostkami wysokoprężnymi (520d, 525d, 535d) będą dostępne już wkrótce.
Przeczytaj także: BMW X4 na horyzoncie
fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe
Nabywcy mogą wybierać spośród różnych wzorów obręczy aluminiowych, dostępnych w rozmiarach 19 i 20 cali. Największe koła oferowane są z oponami 245/35 R20 z przodu i 285/30 R20 z tyłu.
Wzmocnione modele BMW „by AC Schnitzer” można rozpoznać po nowej przedniej nakładce na zderzak, chromowanej „nerce”, wyprofilowanym spoilerze dachowym i bagażnikowym oraz tylnym dyfuzorze. Wewnątrz znalazły się elementy wykonane z włókna węglowego kontrastujące z srebrnymi wstawkami, podczas gdy wszelkie powierzchnie wystawione na bezpośredni kontakt z pasażerami pokryto skórą bądź alkantarą.
Przeczytaj także:
Motor Show Poznań 2015 cz.2

oprac. : Moto Target